مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ارزان قلمه کاکتوس اپونتیا

آنچه در این مقاله می خوانید .....

کیفیت انواع قلمه کاکتوس اپونتیاسفارش عمده قلمه کاکتوس اپونتیا

کاکتوس اپونتیا، از جمله کاکتوس هایی بوده که میوه هایی خوراکی تولید می نماید و برای تکثیر این گیاه، نیاز به قلمه کاکتوس اپونتیا خواهیم داشت که این نوع قلمه در نمونه و کیفیت های مختلف تولید گردیده و می توان انواع قلمه کاکتوس اپونتیا با کیفیت را با قیمت های ارزان خریداری نمود.

خرید ارزان قلمه کاکتوس اپونتیا

کیفیت انواع قلمه کاکتوس اپونتیا

کیفیت انواع قلمه کاکتوس اپونتیا

گیاه کاکتوس اپونتیا از دسته کاکتوس های مقاوم و زیبایی بوده که ظاهری زیبا، براق با برگ هایی بزرگ و رنگی خواهد داشت.

در واقع کاکتوس اپونتیا به دلیل شکل ظاهری که دارد، با نام های دیگری چون کاکتوس راکتی، زبان مادر شوهر، انجیر تیغی، انجیر هندی و گلابی خاردار هم شناخته شده است.

و اما روش کاشت این نوع کاکتوس از طریق بذر پاشی و یا قلمه زدن می باشد، ولی متخصصین در زمینه کشاورزی، قلمه زدن را برای تکثیر این نوع از کاکتوس بسیار توصیه کرده و مناسب تر از روش بذر پاشی می دانند.

و اما از عوامل مهم در تکثیر بهینه این گیاه روش صحیح قلمه زدن می باشد و در واقع کیفیت قلمه کاکتوس با کیفیت گیاه کاکتوس اپونتیا رابطه ای مستقیم خواهد داشت و در این جا به شرح برخی از موارد که کمک به بالا رفتن کیفیت قلمه می نماید، خواهیم پرداخت.

در ابتدا برای قلمه زنی کاکتوس ها، باید که قلمه مناسب را انتخاب نماییم و در واقع قلمه ای مناسب بوده که سنی بالای ۶ ماه داشته باشد و برای قلمه زنی باید توجه داشته باشیم که به هیچ عنوان از کاکتوس های جوان استفاده نکنیم.

در ضمن در زمان قلمه زدن لازم است که بهترین قسمت کاکتوس را از لحاظ سنی انتخاب کرده و علاوه بر این، کاکتوس را باید از جایی که به پایه اصلی متصل است، جدا نمود.

البته لازم به ذکر است که بعد از قلمه زدن قسمت جدا شده گیاه را چند روز در سایه قرار داده تا کاملا خشک گردد و در اصل این کار را برای جلوگیری از پوسیدگی و یا مشکلاتی چون عفونت و قارچ شود.

هم چنین در زمان قلمه زنی استفاده از ابزار مناسب امری لازم و ضروری خواهد بود و  لازم است که از ابزار استریل استفاده کرده و علاوه بر آن از چاقو و یا تیغ تیز برای این کار استفاده نمود.

سفارش عمده قلمه کاکتوس اپونتیا

سفارش عمده قلمه کاکتوس اپونتیا

از آن جایی که تکثیر کاکتوس اپونتیا عمدتا از طریق قلمه گرفتن صورت گرفته و هم چنین قلمه گرفتن از این گیاه امری تخصصی خواهد بود. در نتیجه  توصیه می گردد که دوستداران گیاه مورد نظر، در راستای تولید و تکثیر آن، اقدام به سفارش قلمه کاکتوس اپونتیا به صورت جزئی و عمده ای، از فعالان در این زمینه نمایند.

مریم باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *