مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش قلمه کاکتوس میوه دار ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید .....

نحوه کاشت صحیح کاکتوس میوه دارسفارش قلمه کاکتوس میوه دار ارزان

قلمه کاکتوس میوه دار ارزان، از جمله محصولات پرفروش و پرطرفدار مجموعه می باشد که توانسته است مشتریان زیادی را به خود اختصاص دهد. این کاکتوس ها از نوع میوه دار می باشند و قلمه آن ها هم نیز میوه دار است. شما نیز با استفاده از کاشت این قلمه ها می توانید در منزل یا محل کار خود کاکتوس میوه دار داشته باشید و آن را با قیمتی مناسب از مجموعه ما خریداری نمایید.

فروش قلمه کاکتوس میوه دار ارزان

نحوه کاشت صحیح کاکتوس میوه دار

نحوه کاشت صحیح کاکتوس میوه دار  کاکتوس ها به ظاهر گیاهانی بدون دردسر و توجه می باشند و همه مردم به خاطر این که شرایط خاصی برای نگهداری آن نیاز ندارند و آبیاری آن بیشتر از چند بار در هفته نمی‌باشد، آن را خریداری می کنند و در منزل و محل کار خود قرار می دهند؛ اما باید به این توجه داشت که کاکتوس ها چگونه کاشته می شوند و نگهداری آن ها به چه صورت می باشد.

از راه‌های آسان تکثیر گیاه کاکتوس، می‌توان به روش قلمه زدن اشاره کرد. این روش آسان اما پر بازده می باشد که نسبت به بقیه روش ها، مانند کاشتن بذر آسان تر بوده و همه می توانند به این صورت گیاه کاکتوس را تکثیر کنند.

قلمه زدن یعنی از برگ، شاخه یا بدنه گیاه برای تکثیر آن گیاه استفاده کنیم. در بین فصول سال، فصل بهار و تابستان برای قلمه زدن کاکتوس بسیار مناسب می‌باشد؛ زیرا در فصل پاییز و زمستان گیاه کاکتوس به خواب می رود و زمان مناسب برای قلمه زدن آن نمی باشد.

برای قلمه زدن کاکتوس و کاشت آن، ابتدا قلمه گیاهی که خریداری کرده اید را به مدت ۳ الی ۱۵ روز داخل سایه و جای خنک قرار می دهید تا به اصطلاح پینه ببندد یا خشک شود. سپس از گلدانی که ته آن دارای سوراخ می باشد استفاده می کنید و داخل آن خاک مخصوص کاکتوس را می ریزید. خاک کاکتوس مخلوطی از ماسه و پیت ماس یا همان کوکوپیت می باشد. سپس از قسمتی که قلمه جدا شده و خشک شده است، آن را به طول ۱ الی ۳ سانتی متر در خاک فرو می کنیم و آن را در جایی خنک و دور از دسترس نور مستقیم قرار می دهیم؛ زیرا در این زمان قلمه دارای ریشه نمی باشد و اگر آب آن تبخیر شود گیاه خشک شده و می سوزد. کار کاشتن شما نیز تقریبا تمام است.

حدود یک هفته پس از قلمه زدن به مقدار خیلی کم شروع به آبیاری می کنیم و بعد از سه هفته مانند سایر کاکتوس ها به آن رسیدگی می‌کنیم.

سفارش قلمه کاکتوس میوه دار ارزان

سفارش قلمه کاکتوس میوه دار ارزان مجموعه ما در راستای ایجاد قلمه برای گیاه کاکتوس میوه دار فعالیت می‌کند و دقت و ظرافت زیادی در انجام این کار دارد. در این مجموعه فروش کاکتوس با قیمت مناسب و حتی ارزان صورت می گیرد. شما هم اگر دوست دارید که یکی از این گیاهان میوه دار را در منزل یا محل کار خود داشته باشید، می توانید برای سفارش کاکتوس با ما در ارتباط باشید. جهت سفارش به سایت ذکر شده مراجعه نمایید.

مریم باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *