مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مستقیم قلمه کاکتوس اپونتیا

آنچه در این مقاله می خوانید .....

نکات طلایی برای تکثیر کاکتوس اپونتیاتوزیع عمده قلمه کاکتوس اپونتیا

فروش قلمه کاکتوس اپونتیا در وب سایت فروش مستقیم قلمه کاکتوس اپونتیا صورت می گیرد و کاکتوس اپونتیا نوعی گیاه بسیار بزرگ و زینتی است و رنگ آن سبز براق می باشد و نام دیگر این کاکتوس گیاه انجیر هندی است.
پدهای کاکتوس انجیر هندی به صورت پیوسته بر روی هم قرار می گیرند و به همین دلیل این گیاه ظاهر بسیار متفاوت تری با سایر کاکتوس ها دارد و در دسته ی کاکتوس های گلدار قرار می گیرد و گل های آن به رنگ قرمز، بنفش و زرد دیده می شوند.

فروش مستقیم قلمه کاکتوس اپونتیا

نکات طلایی برای تکثیر کاکتوس اپونتیا

نکات طلایی برای  تکثیر کاکتوس اپونتیا یکی از نکات طلایی برای تکثیر کاکتوس اپونتیا وجود نور کافی است و این گیاه برای رشد بیشتر و گلدهی به نور مستقیم نیاز دارد و به همین دلیل اکثر گل های این کاکتوس در فصل تابستان ظاهر می شوند.

یکی دیگر از نکاتی که در رشد و تکثیر کاکتوس انجیر هندی نقش تاثیرگذاری دارد این است که این گیاه در دمای مناسبی باید قرار بگیرد و مناسبترین دمای ممکن برای این گیاه دمای بین ۳۰ الی ۳۵ درجه ی سانتیگراد است و همچنین این گیاه نباید بیش از حد آبیاری شود زیرا آبیاری زیاد سبب پوسیده شدن ریشه های کاکتوس و خراب شدن پدهای این گیاه می شود.

برای تکثیر بیشتر و قلمه زدن کاکتوس اپونتیا می توانید از کودهای حاوی نیتروژن در خاک این گیاه استفاده کنید و از گلدان های زهکشی شده برای کاکتوس اپونتیا استفاده کنید زیرا گلدان های زهکشی شده سبب خروج آب اضافی موجود در گلدان می شوند و از خراب شدن ریشه ی گیاه جلوگیری می کنند.

یک نکته ی طلایی دیگر برای تکثیر اپونیا قرار دادن آن در هوای آزاد است زیرا این گیاهان به گرمای هوا بسیار مقاومند و در صورتی که بر روی بالکن و یا در حیاط قرار گیرند رشد بیشتری دارند اما اگر این کاکتوس را در دمای خانه نگهداری کنید رشد آن متوقف می شود و به یک کاکتوس مینیاتوری تبدیل خواهد شد.

توزیع عمده قلمه کاکتوس اپونتیا

توزیع عمده قلمه کاکتوس اپونتیا کاشت گیاه کاکتوس اپونتیا از طریق قلمه زدن و یا کاشت بذرهای آن صورت می گیرد و این گیاه در مراحل اولیه ی کاشت بسیار مستعد قارچ زدن است و برای جلوگیری از ایجاد قارچ در ریشه های کاکتوس اپونتیا باید از خاک های کاملا خشک و حاوی آهک برای قلمه زدن و کاشت آنها استفاده شود.
میوه های کاکتوس اپونتیا خوراکی هستند و پس از اینکه کاملا رسیده شدند می توانید اقدام به برداشت آنها نمایید اما در بسیاری از مواقع این میوه ها را برداشت نمی کنند و آنها را بر روی پدهای گیاه قرار می دهند و برای خرید قلمه های این کاکتوس به وب سایت توزیع قلمه کاکتوس اپونتیا مراجعه نمایید.

مریم باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *